Top Social

So Italian

Thursday, 1 June 2017


Hi Guys, what's up?

I always say that I've got an Italian soul. I just adore their approach to time -they are never in a hurry and they never get stressed because of being late. Moreover, I'm much into Italian style. I really like they way of matching colors and textures. Today I'm wearing my new favorite jacket - it is again double-breasted. I think that this style fits well fit and short guys. I've paired it with a denim shirt, skinny grey pants and suede navy slippers.

Często się śmieję, że mam włoską duszę. Uwielbiam to ich specyficzne podejście do czasu - Włosi po  prostu się nie śpieszą. W związku z czym nie stresują się ewentualnym spóźnieniem, co jest normą w naszej polskiej mentalności. Ponadto lubię Włochów za ich styl - noszą się zawsze z klasą, nie boją się odważnych zestawień, i nigdy nie pozostają niezauważeni.
Dziś mam na sobie moją nową marynarkę. Dwurzędową, oczywiście. Ostatnio nawet nie mierzę jednorzędówek. Może dlatego, że dwurzędówki lepiej leżą, gdy nie grzeszysz wzrostem. Zestawiłem ją z jeansową koszulą, wąskimi szarymi spodniami i granatowymi butami. Do takiej marynarki równie dobrze wyglądają białe lub beżowe spodnie i all-time classic, czyli biała koszula. Buty mogą być dowolne - granatowe, czarne lub brązowe. Możesz spróbować mokasyny, monkstrapy, sneakersy lub espadryle.  Zależy od tego w jakich czujesz się najlepiej :)
  
Photo: Ania Ulanicka

Jacket: Vistula
Trousers: Zara
Shirt: Vistula
Slippers: SuperglamourousPost Comment
Post a Comment