Top Social

All Shades of Brown

Thursday, 2 February 2017


Uwielbiam płaszcze. Uważam, że dodają elegancji każdej stylizacji. Z drugiej strony wiele osób boi się, że będą wyglądać wtedy przesadnie formalnie. Według mnie to wszystko zależy od dodatków - ten sam płaszcz można nosić do garnituru jak i na co dzień - do sneakersów lub sztybletów.
Gdy wychodzę z domu najczęściej wybieram właśnie ten płaszcz. Jest bardzo uniwersalny - pasuje do wszystkiego.
Dobry płaszcz to inwestycja na lata, dlatego warto o niego dbać i zawsze odkładać na dobrze wyprofilowany wieszak, aby  nie uległ odkształceniu. Ważny jest też materiał - dodatek kaszmiru sprawia, że płaszcz wygląda szlachetniej i co bardzo ważne w naszym klimacie, taki płaszcz jest po prostu cieplejszy.Mam też niekwestionowaną słabość do kapeluszy. Niestety, Polska to nie Włochy albo Francja, gdzie kapelusze nikogo nie dziwią. U nas jeszcze, póki co, przyciągają wzrok.Płaszcz się trochę pomarszczył, ale to wina tego, że założyłem pod spód skórzaną kurtkę z frędzlami na rękawach.
Jest to pewna wskazówka na przyszłość - muszę być bardziej uważny dobierając garderobę do zdjęć.


Teczka to najnowsza zdobycz z berlińskich wyprzedaży. Skóra jest świetnej jakości - nie widać na niej drobnych rys i zadrapań. I ten kolor... Niestety, ale nie wszystkie rękawiczki są dostosowane do dotykowych ekranów w naszych smartfonach. Czasem trzeba trochę zmarznąć...


Fotografia: Ania Ulanicka

Płaszcz: Próchnik
Kapelusz: Bytom
Teczka: Hugo Boss
Rękawiczki: Wittchen
Okulary: Persol
Szalik: Zara
Spodnie: Zara
Buty: Lloyd

Post Comment
Post a Comment